Şanlıurfa Bağlarbaşı Uyducu

Şanlıurfa Bağlarbaşı Uyducu olarak çanak anten kurulumu ve montajı, televizyon bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktayız. Şanlıurfa Uyducu olarak çanak anten ve uydu yayınları ile ilgili sorun yaşayan herkes uydu servisi alanında 20 yıldan fazla deneyime sahip elemanlardan oluşan Servis 7/24 Şanlıurfa Bağlarbaşı Uydu Servisi olarak bizden servis hizmeti alabilir. Müşterilerimize servis garantisi, müşteri memnuniyeti ve güler yüz içeren bir hizmet deneyimi vadediyoruz.

Şanlıurfa Bağlarbaşı Uyducu 

Çanak anteniniz ile ilgili, kablo, lnb, diseqc, uydu santrali, uydu alıcısı ve tüm bağlantı komponentlerinde oluşacak ve televizyon izlemenize engel olabilecek tüm durumlar için saha ekiplerimiz mevcuttur. Şanlıurfa Bağlarbaşı Uyducu olarak profesyonellik, tecrübe, güler yüz, birebir müşteri ilişkisi ve müşteri memnuniyeti bizim için esastır. Diğer servislerden farkımız müşterilerimize gerçek anlamada kaliteli bir uydu servisi olarak yukarıda saydığımız tüm esaslarımızı bireysel veya kurumsal müşteri ayrımı yapmadan sunmamızdır. Farkımızı görmek ve servis talep etmek için lütfen iletişime geçin.

Bağlarbaşı Çanak Anten Montajı

Her boyutta çanak anten montajı yapmaktayız. Bağlarbaşı Uydu Servisi olarak 60cm – 300cm arası parabol veya ofset çanak anteni kuruyoruz. Çanak anten boyutu izlenmek istenen uyduya göre farklılık göstermektedir. Türkiye kapsama alanında bulunan uydular genelde 60cm – 120cm arasında antenlerle izlenebilmektedir fakat daha çok ortadoğu, asya ve kuzey avrupa kanalları izlemek isteyenler büyük çaplı antene ihtiyaç duyacaktır.

Şanlıurfa Bağlarbaşı Uyducu 

Bağlarbaşı Uydu Sinyal Ayarı

Televizyonunuzu açtığınızda karşınıza çıkacak olan “Sinyal Yok” hatasıyla karşılaşmanıza sebep olan etkenlerinden başında, Gevşemiş ve yerinden çıkmaya hazır bir konnektör, çatıdan kabloya kadar yürüyen su sayesinde oksitlenmiş bağlantı, birleşimi düzgün yapılmamış kablo eki, arızalı bir LNB, ya da fırtına nedeniyle dönmüş bir çanak anten gibi birçok sebep bu hataya neden olmuş olabilir. Bazı durumlarda çanak anten karşısında yeni bir inşaat nedeniyle yükselen bir bina, bazen dalları uzamış ve yaprak açmış bir ağaç ya da en basit şekilde bir insan müdahalesi.
Sebep ne olursa olsun Şanlıurfa Bağlarbaşı Uydu Servisi olarak biz sinyal sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Bunun için bizi arayıp servis talep etmeniz yeterli.

  

 

Şanlıurfa Bağlarbaşı Televizyoncu

Televizyonlarda Led ve Lcd TV kullanımı başladı başlayalı, Televizyonu Duvara Montaj yaptırmak yer tasarrufu açısından önemli bir hale geldi. Her ne kadar televizyonunu TV Ünitesi ile birlikte kullanan insan sayısı çok sayıda olsa da Duvara TV Montajı için bizlerde yoğun talep almaktayız. Duvara montajı TV yanında gelen askı aparatı ile yoksa bizim sizler için temin ettiğimiz askı aparatı ile ya da sağa sola aşağıya yukarıya oynatılabilen hareketli askı aparatı ile televizyonunuzu duvara montajını yapmaktayız. Bağlarbaşı'nda bu hizmeti almak isterseniz Şanlıurfa Bağlarbaşı Uydu Servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Bağlarbaşı Televizyoncu Şanlıurfa 

Çalışmalarımız

Duyurular